Rejestracja/ Kontakt


Aktualności

 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 01.08.2023 nastąpiła zmiana cen:

- USG jamy brzusznej; jamy brzusznej u dzieci; USG ślinianek, tarczycy; węzłów chłonnych; tkanek miękkich – 170 zł
- USG tętnic szyjnych – 200 zł
- Konsultacja nefrologiczna z USG – 250 zł

 


 

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od dnia 02.01.2023 nastąpiła zmiana cen:

- konsultacja gastrologiczna - 200 zł
- USG jamy brzusznej; jamy brzusznej u dzieci; USG ślinianek, tarczycy; węzłów chłonnych; tkanek miękkich – 150 zł

W ofercie naszej placówki pojawiło się badanie USG wątroby - Fibroscan w cenie 270 zł.

W związku z rozprzestrzenianiem się koronowirusa SARS CoV-2 i w trosce o Państwa bezpieczeństwo ograniczamy działalność naszych poradni i pracowni diagnostycznych.

Rejestracja odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie w godzinach 10:00 - 20:00.

Do Przychodni będą wpuszczani wyłącznie pacjenci z wyznaczoną telefonicznie godziną wizyty u lekarza, bez osób towarzyszących i po wcześniejszym uzgodnieniu z rejestracją celu wizyty.

Odbiór wyników możliwy będzie we wtorki i piątki w godzinach 13:00 - 14:00
 

 


 

UWAGA!

 

Osoby u których występują objawy:

 

 

- gorączka powyżej 38ºC
- kaszel
- uczucie duszności

proszone są o zaniechanie wizyt w Przychodni Gastromed i skontaktowanie się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną tel. 56 622 33 12 wew. 63 lub Szpitalem Obserwacyjno-Zakaźnym tel. 56 65 82 547

Osoby towarzyszące uprasza się o niewchodzenie do Przychodni Gastromed o ile nie jest to niezbędne do przeprowadzenia procedur.

 

 Informujemy, że nie prowadzimy świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.Przychodnia nie dysponuje własnym parkingiem - należy skorzystać z miejsc parkingowych w pobliżu placówki. Przy ulicy Legionów wzdłuż skweru (50 m od bramy do budynku) znajduje się parking płatny - 1,5 zł za godzinę.Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem konsultacjami w naszej placówce, nie każdy telefon może być przez nas odebrany. W takich przypadkach dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej oddzwonić do Państwa.Mapa dojazdowa

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.