Gastrologia

Większość problemów zdrowotnych związanych z przewodem pokarmowym którymi zajmujemy się w Poradni Gastrologicznej opisaliśmy w zakładce zatytułowanej "Choroby Przewodu Pokarmowego".

Lista  przedstawionych chorób nie wyczerpuje oczywiście wszystkich objawów i jednostek chorobowych którymi się zajmujemy.  Ufamy, że wiedza i długoletnie doświadczenie zawodowe pracujących  w naszej przychodni gastrologów, którzy posiadają  jednocześnie specjalizacje z pediatrii, chorób wewnętrznych i chirurgii ogólnej, pozwoli udzielić kompetentnej porady we wszystkich problemach gastrologicznych, pacjentom w każdym wieku.

W zakładce "Badania Diagnostyczne" umieściliśmy opisy badań które wykonujemy w naszej Pracowni Endoskopowej i Ultrasonograficznej


Zapraszamy,

lek. Adam Kopoń - specjalista gastroenterolog i specjalista chirurg ogólny
dr n. med. Marcin Zmudziński - specjalista gastroenterolog i specjalista chorób wewnetrznych

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.