Onkologia

W Poradni Onkologicznej prowadzimy konsultacje w zakresie badań profilaktycznych schorzeń onkologicznych.

Zapewniamy fachowe porady w zakresie kompleksowej opieki nad pacjentami z podejrzeniem nowotworu, zdiagnozowaną chorobą nowotworową, a także badania mające na celu wczesne wykrycie schorzeń onkologicznych. W kręgu naszych szczególnych zainteresowań są choroby piersi. Wykonujemy badania ultrasonograficzne gruczołu piersiowego.

Zapewniamy porady w zakresie:

  • planowania niezbędnych badań,
  • kwalifikacji do leczenia onkologicznego (chemioterapia, radioterapia, hormonoterapia),
  • doboru terapii onkologicznej
  • prowadzenia leczenia w trybie ambulatoryjnym,
  • kontroli u chorych po zakończeniu terapii przeciwnowotworowej

U pacjentów z zaawansowaną chorobą nowotworową realizujemy konsultacje w zakresie medycyny paliatywnej - holistycznego postępowania objawowego mającego na celu poprawię jakości życia u chorych na nowotwór oraz doboru odpowiedniej, indywidualnej terapii bólu, duszności, lęku i innych problemów związanych z chorobą onkologiczną.

Z poważaniem

lek. Katarzyna Hoffman - specjalista onkologii klinicznej i medycyny paliatywnej

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.