Diabetologia

Poradnia Diabetologiczna oferuje opiekę nad pacjentami dorosłymi w zakresie diagnostyki i leczenia wszystkich typów cukrzycy. Wśród naszych pacjentów znajdują się zarówno chorzy stosujący intensywną insulinoterapię, w tym leczenie osobostą pompą insulinową, kobiety z cukrzycą ciążową, jak i osoby bez cukrzycy, z grupy ryzyka - wymagające okresowej kontroli i leczenia behawioralnego.

W ramach konsultacji pacjenci są szkoleni w zakresie leczenia dietą, obsługi glukometru, wstrzykiwaczy do podawania insuliny, systemów ciągłego monitorowania stężenia glukozy we krwi, powikłań późnych cukrzycy. Konsultacja diabetologiczna poza rutynową kontrolą poziomu glukozy we krwi obejmuje interpretację innych wyników i konsultacji specjalistycznych.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni oczekiwania pacjentów, pozwoli poprawić parametry wyrównania cukrzycy oraz przyczyni się do polepszenia komfortu życia chorych.

Z poważaniem

lek. Lucyna Hotloś - specjalista chorób wewnętrznych specjalista balneologii i medycyny fizykalnej, diabetolog

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.