Rejestracja/ Kontakt


Aktualności


Szanowni Państwo,

informujemy, że od 1 stycznia 2020 roku uległy zmianie ceny usług przychodni Gastromed.

Prosimy o zapoznanie się z powyższym w zakładce "Cennik".Informujemy, że nie prowadzimy świadczeń w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.Przychodnia nie dysponuje własnym parkingiem - należy skorzystać z miejsc parkingowych w pobliżu placówki. Przy ulicy Legionów wzdłuż skweru (50 m od bramy do budynku) znajduje się parking płatny - 1,5 zł za godzinę.Od czerwca 2018 wykonujemy również badania USG jamy brzusznej u dzieci w cenie 100 zł.Rejestracja telefoniczna czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 20:00,  telefon: 790 800 856 lub tel. 537 838 800.Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem konsultacjami w naszej placówce, nie każdy telefon od Państwa może być przez nas odebrany.

Istnieje możliwość pozostawienia informacji SMS, na którą odpowiemy.Mapa dojazdowa

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.